O mnie

Cześć

Witajcie na mojej skromnej stronce poświęconej jakże by inaczej oczywiście moim skromnym pracom. Będę tu dodawać wszystko to co uda mi się naszkicować, narysować, namalować i zmalować, wyciąć, pociąć, skleić, zniszczyć jednym słowem wszystko w czym będzie choć odrobina kreatywności i ręcznej twórczości. Gdyby jednak ktoś chciał, by jego praca zaszczyciła swym towarzystwem moje bohomazy, to z wielką chęcią po otrzymaniu takowych prac i zatwierdzeniu ich przez najwyższą komisję do spraw użyteczności i zgodności z wszelkimi normami europejskimi, pracę dodam na stronce ku uciesze wszystkich przeglądających. Jeśli będziecie mieć jakieś spostrzeżenia to śmiało piszcie w komentarzach i nie tylko. Każda konstruktywna krytyka jest bezcenna lecz jeszcze raz podkreślam – konstruktywna. Ta niekonstruktywna, hmmm… no cóż – po prostu nie zostanie zatwierdzona przez najwyższą komisję do spraw użyteczności i zgodności z wszelkimi normami europejskimi.
Tak więc jeszcze raz zachęcam (polonistka zawsze powtarzała, żeby nie zaczynać zdania od „a więc”, „tak więc” i w sumie dlaczego? przecież całkiem dobrze to wygląda? jakby co na ten temat też liczę na konstruktywne wypowiedzi) do oglądania, czytania, itd. itd. ok ok już zabieram się do tego co tu chce dodawać. Albo jeszcze jedno… albo nie.

P.S.
A jednak. Jakbyście mieli jakieś pomysły co można narysować, stworzyć, skleić, naszkicować i ogólnie z ten tegować też piszcie. Czasami brakuje pomysłów, czasami ktoś ma lepsze niż my sami. Będę rad móc zrobić coś, co wymyśli ktoś…